Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD

Torby przybyły i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, dziękuję, Jessica

—— Lisa

Dziękuję bardzo za utrzymywanie dobrej jakości. Moi klienci naprawdę je lubią.

—— Pia

Otrzymaliśmy je i wygląda świetnie. Dzięki.

—— Watti

Im Online Czat teraz

XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD

1 2 3 4 5
XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD
Grupa szycia 1 Grupa szycia 2

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Zielonawy
Ilość pracowników : 50~100
Coroczne wyprzedaże : 200-300
Rok założenia : 2017
pc Export : 90% - 100%
GreenLike znajduje się w pięknym mieście - Xiamen, Fujian Province of China Mainland, zaledwie 20 minut od portu Xiamen i 15 minut od międzynarodowego lotniska w Xiamen. Podobnie jak cywilizowane miasto, dążymy do bardziej stabilnego i zrównoważonego modelu biznesowego, "spraw, abyś był usatysfakcjonowany, uczynić naszą planetę bardziej ekologiczną" - naszą misją.

Nasza fabryka powstała w 2002 roku, specjalizując się we wszystkich rodzajach toreb poliestrowych na samym początku i rozciągając się na prawie wszystkie szyte torby. Wszyscy szwalcy mają doświadczenie w szyciu od ponad 10 lat! Zleciliśmy zamówienia na supermarkety na torby, takie jak Coop, Marqt. i sławna marka jak Nestle, Aveeno.

Specjalizujemy się w OEM i ODM różnych workach, w tym torba poliestrowa, torba non woven, torba bawełniana, torba płócienna, torba nylonowa, torba laminowana, torba RPET, torba na odzież i tak dalej. Cały materiał, z którego korzystamy, jest ekologiczny. Cały czas staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów, konsekwentnie dostarczając produkty wysokiej jakości i 100% satysfakcji klienta. Ponadto, nasze produkty nie tylko przekazały AZO za darmo, FDA, Prop65, ale również spełniły nowy standard E-Mark. Cieszymy się dobrą reputacją za rozsądne ceny, dobrą jakość i dobrą obsługę. GreenLike dba o odpowiedzialność społeczną i wydaje 4-filarowe SEDEX rocznie.

Nasze produkty zostały wywiezione do Europy, Ameryki, Japonii i innych regionów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję sprawić, że będziesz zadowolony z naszej strony!

Serdecznie zapraszamy klientów z całego świata do kontaktu z nami i odwiedzenia naszej fabryki. GreenLike szczerze oczekuje na nawiązanie współpracy z Wami w najbliższej przyszłości! Dołącz do nas, ocal ocean i uczyń naszą planetę bardziej zieloną!

Szczegóły kontaktu
XIAMEN GREENLIKE BAG CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mrs. Jessica Liang

Tel: 86-592-6283494

Faks: 86-592-6283494

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)